Kim jesteśmy?

Jesteśmy Polską firmą dbającą o to byś mógł spać spokojnie. Zajmujemy się monitorowaniem działania serwisów internetowych, abyś Ty nie musiał i mógł w pełni poświęcić się budowaniu swojej firmy. W XXI wieku strony WWW i aplikacje internetowe stają się jednymi z najważniejszych, a właściwie nieodzownych kanałów komunikacji pomiędzy firmą a jaj klientami. Wierzymy, że strona internetowa jest miejscem, które powinno być dostępne bez żadnych ograniczeń przez całą dobę. Naszym zadaniem jest zadbanie o to, aby komunikacja pomiędzy Tobą i Twoimi klientami przebiegała sprawnie i bezproblemowo.

Co proponujemy

Na początek chcielibyśmy Ci zaproponować usługi polegające na sprawdzeniu poprawności funkcjonowania aplikacji w internecie. Dzięki naszym usługom to Ty pierwszy dowiesz się o zainstniałym problemie i będziesz mógł się go pozbyć nim nadszarpnie on dobre imię Twojej firmy, czy wpłynie negatywnie na Twoje relacje z klientami. W przyszłości planujemy poszerzyć wachlarz naszych usług o sprawdzenie procesów, dzięki czemu zyskasz unikatową szansę spojrzenia na serwisy internetowe swojej firmy z perspektywy klienta. O szczegółach naszych usług możesz dowiedzieć się więcej poniżej. Zapraszamy! Z nami biznes zawsze się kręci!

Usługi

Dostępne dla każdego

Ping

Usługa PING polega na wysłaniu przez nasz system specjalnego komunikatu do serwera klienta i analizie uzyskanej odpowiedzi. Dzięki usłudze ping dowiesz się o:

- braku możlisości połączenia się z Twoim serwerem (często zdarza się, że serwer jest wyłączony, nieprawidłowo podłączony do internetu, czy źle skonfigurowany)

- tym jak szybko serwer odpowiada.

Pageload

Usługa PAGELOAD polega na połączeniu się z Twoją stroną i ściągnięciu jej. Dzięki usłudze PAGELOAD dowiesz się:

- czy uda się podłączyć do Twojej strony (50% klientów którym nie uda połączyć się ze stroną nie wraca już na nią)

- jak długo zajmuje pobranie zawartości całej strony (nawet najlepsza ale wolnoładująca się strona odstrasza klientów)

 

Certyfikat SSL

Usługa Certyfikat SSL to nieustanne sprawdzanie czy jeden z najważniejszych elementów bezpieczeństwa Twojej witryny, certyfikat używany do połączenia po HTTPS, jest nadal ważny. Usługa przypomni Ci, gdy pozostanie 30 lub 10 dni do końca okresu ważności.

Prawo Zamówień Publicznych (PZP)

Usługa PZP to unikalna możliwość sprawdzania na bieżąco, czy kluczowe elementy ogłoszenia o zamówieniu publicznym są dostępne dla zainteresowanych. Powiadomienie o problemach w dostępnie skróci do minimum czas niedostępności Twojego ogłoszenia, a tym samym ograniczy czas o jaki będziesz zmuszony wydłużyć zbieranie ofert.

Nasi klienci

Monitorujemy ich systemy

#
Bit Evil S.A.

Jest z nami od początku

#
Polskiemarki.pl

Dbają o pieniądze klientów.
My o ich serwis.

#
EC2 S.A.

Cenią spokój swoich klientów.

Cennik

Wybierz wariant najlepszy dla Ciebie.

Pakiet 1

Pakiet który pozwala na monitorowanie 10 usług w częstotliwości minimalnej co 10 minut. Jest dedykowany firmom, dla których podstawą jest samo poprawne działanie strony internetowej oraz dla indywidualnych użytkowników administracji.

Pakiet II

Pakiet pozwalający na monitorowanie 20 usług w częstotliwości minimalnej co 5 minuty. Przeznaczony jest dla osób i firm, które chcą stale trzymać ‘rękę na pulsie’ i reagować na problemy na stronie szybciej niż zorientują się ich odbiorcy. Możliwe to będzie dzięki dostępnej usłudze SMS i szybkiemu kontaktowi z obsługą systemu, która pomoże zlokalizować problem.

Pakiet III

Pełen pakiet usług pozwalający na monitoring 50 usług w częstotliwości minimalnej co 1 minutę. Dedykowany jest dla firm, które posiadają szeroki wachlarz usług promowanych w wielu witrynach i lokalizacjach internetowych. Poprzez dostęp dla wielu użytkowników każdy administrator ma dostęp do monitoringu swojej witryny i bez pośrednictwa sam może reagować na występujące w jego projekcie błędy.
Pakiet I Pakiet II Pakiet III
Liczba usług

(10)

(20)

(50)

Częstotliwość

(10 minut)

(5 minut)

(1 minuta)

Powiadomienia Email
Historia

(7 dni)

(30 dni)

(90 dni)

Powiadomienia Sms

(20)

(50)

Czat
Dostęp dla wielu użytkowników
Monitorowanie procesów
Lokalizacja z której badamy